private

Polityka prywatności AREC

1.Pragniemy poinformować, że administratorem danych osobowych jest AREC ARKADIUSZ KUŚ z siedziba w BRWINOWIE, ul. PSZCZELIŃSKA 9/7, 05-840 BRWINÓW
2.W każdej chwili mają Państwo możliwość zarządzania swoimi danymi osobowymi. W tym celu należy skontaktować się z nami za pomocą:
Adres email: kontakt@arec.pl
Adres do korespondencji: AREC SKR POCZTOWA 66 05-840 BRWINÓW
3.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
4.Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
5.W związku z nowymi regulacjami UE, jako dotychczasowy administrator Państwa danych osobowych działamy w oparciu o najwyższe standardy przetwarzania danych, ich zabezpieczania, a także dostosowujemy do zmieniających się uwarunkowań prawnych. Wszystko po to, by zagwarantować Państwu jeszcze większe bezpieczeństwo danych osobowych i transparentność w zakresie informowania o ich przetwarzaniu, przysługujących Państwu uprawnień z zakresu ochrony danych osobowych w tym dostępu do danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
6.Nie przechowujemy Państwa danych dłużej, niż to niezbędne do umożliwienia kontaktu i przekazywania informacji, o ile przechowywanie przez okres dłuższy nie wynika z przepisów prawa.
7.Nie przekazujemy tych informacji innym firmom czy osobom niepowołanym.
8.Jako dotychczasowy administrator Państwa danych działamy w oparciu o najwyższe standardy przetwarzania danych, ich zabezpieczania, a także dostosowujemy do zmieniających się uwarunkowań prawnych. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób na podane powyżej dane kontaktowe.
9.Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Żądanie realizacji w/w praw mogą Państwo zgłosić w adres e-mail lub na adres do korespondencji wskazane w niniejszym dokumencie.
10.Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu).
11.O wszystkich zmianach dotyczących naszych usług i dokumentacji, które mogą mieć jakikolwiek wpływ na Państwa dane, będziemy informować na bieżąco.
12.W przypadku pytań, chęci uzyskania informacji, modyfikacji lub usunięcia danych osobowych uprzejmie prosimy o kontakt.

Home private
credit